Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
İletişim
Oturma Grupları
Yatak Odaları
Mutfaklar
Hakkımızda
     2010 yılında Kıbrısta üretim faaliyetlerine başlayan Nurel Mobilya, başarılı pazarlama stratejisi, kaliteli ürün temini ile artarak devam eden performansıyla mobilya sektöründeki hak ettiği yere ulaşma azim ve gayreti içerisindedir.

Misyonumuz: Sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek, yeni teknolojileri üretim ve servis hattımıza kazandırmak, yurtiçi ve yurtdışı trendlerini anlamak ve buna uygun yeni çözümler getirmek olarak özetlenebilir.

     Nurel Group bünyesinde mutfak üzerine imalata başlayan firmamız, zamanla sektördeki açığı en kaliteli üretimi hedefleyerek doldurmuş ve bugün Alsancak bölgesindeki büyük showroom'u ile siz değerli halkımıza hizmet vermektedir

     Bütün ürünlerin üretimi kendi atolye ve fabrikalarımızda yapılmakta olup müşteri memnuniyeti ve iş ahlakımız gereği en yüksek kalite standardı ürünler üretilmektedir. Ayrıca firmamız servis ağıyla da oluşabilecek her türlü hatada değerli müşterilerinin yanındadır. Bizleri oluşabilecek her türlü hatada çekinmeden arayabilirsiniz.

Kalite anlayışımız: Firmamız hazır ürünler ile asla siz değerli müşterilerimizi sınırlamayıp hayallerinizdeki mobilyaları üretmeyi hedefleyerek en yüksek kalite standardında ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Redif Nurel
Nurel Group Genel Koordinatörü
Kuzey Kıbrıs
Designed & Powered By Ata Bilişim